PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 174 980
ocen
7,4 10 1 174980
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Filmy z Scarlet.

ocenił(a) film na 8

Dlaczego mam wrażenie, że ona gra tak jakoś... ślamazarnie? Zawsze trochę mi wieje nudą. A sam film był bardzo dobry, jednak sporo mu brakuje do arcydzieła. :)

użytkownik usunięty
Kot_Romeo

Fakt. W kilku filmach jej postaci mnie drażniły i koleżanki z planu ewidentnie ją przyćmiewały (VCB, The Other Boleyn Girl). Tutaj akurat mi się podobała (podobnie jak w Scoop). Strasznie subtelna tu była, jeszcze bez tlenionej platyny, śliczna. Ale co oglądam kolejny film z nią to widzę te same miny, co nie zawsze potrafi mnie przekonać do postaci, jak i samej aktorki. Po obejrzeniu VCB miałam dylemat - czy to wyłącznie jej postać była taka mdła i nie do przełknięcia czy po prostu Scarletta jest zbyt nijaka.

użytkownik usunięty

Jeszcze jedno. Pół filmu miałam wrażenie, że bohaterka pani Johansson jest w ciąży! Ja rozumiem, że to był jeden z pierwszych filmów, który naprawdę zapewnił jej sławę i ona nigdy do mega szczupłych kobiet nie należała... Ale wciąż zastanawiałam się, w którym momencie wyda się, że osobiście przekona się o tym jak "dzieci wszystko komplikują". Nie doczekałam się, cóż xd.

ocenił(a) film na 9
Kot_Romeo

https://www.youtube.com/watch?v=r0137Rlf7c4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones