PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 174 980
ocen
7,4 10 1 174980
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Myślę, że podoba nam się ta historia dlatego, bo jest bardzo prawdziwa i osobista. Każdemu w jakimś najmniejszej części przytrafiła się taka sytuacja - przypadkowo poznajemy kogoś, pozornie zupełnie innego i nagle odkrywamy, że do tej pory z nikim nie czuliśmy się tak wspaniale. Niestety wszystko dookoła przekonuje nas, że to niewłaściwe, nieodpowiednie, zakazane...
Mimo to warto dostrzec to co ukryte 'między słowami', na takie chwile warto czekać, nawet jeśli odejdą... Nawet jeśli niemożliwym jest zatrzymanie tych chwil niech pozostaną w naszych wspomnieniach:))

majestic_2

Nie, ja nigdy nie zdradziłam partnera.

ocenił(a) film na 9
emotikona

Przeciez ona nie zdradziła swojego męża;p

majer1221

No jak to nie?

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Tak to. Przecież to był pocałunek przyjacielski, a poza nim nic innego, co mogło sugerować zdradę nie miało miejsca.

alexander0xxy

przyjacielski? ok, każdy może to interpretować na swój własny sposób. Nie przespali się, ale ona była o niego zazdrosna i ten pocałunek na koniec... on jej nie pocałował w czółko jak ojciec. Tylko w usta, a to znaczy, ze coś do niej poczuł.

Batmanowa

o, dobrze napisane :P

ocenił(a) film na 6
Batmanowa

pocałował po męsku... czym zniszczył przyjaźń dziadka z wnuczką zamieniając to w... no w co?
bez sensu... a film średni z małym plusem...

VanKert

w sumie.. tez się czasem zastanawiam po co im to było. w końcu każde z nich miało rodzinę :P , ale i tak uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 5
mrs robinson

a może przez chwilę chcieli powrócić do szczęśliwego życia? tak po prostu? nie robiąc z siebie męczenników...

ocenił(a) film na 9
majer1221

Każdy ma swoją definicję zdrady. Ja myślę, że nie trzeba nawet zobaczyć się z drugim człowiekiem żeby kogoś zdradzić...

ocenił(a) film na 5
majestic_2

Ja bym jeszcze dodał, że właśnie takie "związki" są najbardziej emocjonalne, można z nich brać najwięcej i nie przejmować się przyszłością. Można się otworzyć w 100% na drugą osobę. Pozostawić resztę świata gdzieś daleko, setki kilometrów od domu. Najwspanialsze związki to moim zdaniem właśnie takie, które są skazane na rychłe zakończenie...

ocenił(a) film na 7
majestic_2

Zgadzam sie w pelni! Dobry film,swietnie zagrany, historia pokazana z odpowiednim dystansem i delikatnoscia. A takie spotkania dwojga pokrewnych dusz w najmniej spodziewanych momentach i okolicznosciach sa niezapomnianym przezyciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones