PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 175 150
ocen
7,4 10 1 175150
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Ten film jest po prostu słaby, już telenowele na polsacie są ciekawsze, gdyby "między słowami" nie zostało nakręcone przez córke twórcy "Ojca Chrzestnego" i "Czasu Apokalipsy" to na ten film nikt nawet nie zwrócił by uwagi.Oczywiście to jest moja opinia i każdy może uważać inaczej.

hutch3

no i masz racje to jest twoja opinia , ale porównanie telenoweli to filmu sophi to poważne nadużycie..nie ta estetyka..nie ta historia (tematy)...i chyba nie zabardzo wiesz co mozna rozumiec pod pojeciem - telenowela....z tym filmem jest tak ze jezeli dasz mu sznasze - jak nowej dziewczynie..:) którą poznałeś i choć moze ci sie wydawac nie atrakcyjna nudna..to przy blizszym poznaniu moze urzeknie cię jej magia i sie zakochasz....pierwsze wrazenie moze być mylne he he he....nie podchodz do tego filmu racjonalnie a z uczuciem..daj sie poniesc tej "prostej" historii :)))))).......a na koniec to ze ona jest czy nie jest córka kogoś znanego niema tak duzego jak myslisz wpływu na to czy ktoś dostanie pieniadze na film czy tez nie F.F.coppola mimo znanego nazwiska nie zrobił ostatnio zadnego hitu..i dla mnie nie musi..ale hollywood ma krótko pamiec i liczy sie kasa co wielokrotnie samo udowodniło nie przyznając pieniedzy znanym rezyserom lub interwencji stworzony juz materiał..zreszta sophia była czarnym konie a nie pewniakiem do oscara..o czym trzeba pamietać

użytkownik usunięty
hutch3

Lista Twoich ulubionych filmów tłumaczy Twoją opinie (to nie jest komplement fanie Strasznego Filmu). :-)

ocenił(a) film na 9
hutch3

błądzisz synu, błądzisz, ale błądzenie jest rzeczą ludzką.

hutch3

no widzisz, nie należy ogladać telenowel, bo potem ulega zahwianiu gust. na Twoim miejscu zaskarżyłabym Polsat zatem i domagała się odszkodowania!

hutch3

No w niektórych momentach byl nudnawy ale to nie ujmuje mu nic poniewaz ocenia sie calosc, a calosc wypadla fantastycznie. To jest moje zdane ze ty wolisz telenowele od takich filmów to twoja sprawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones