Brian Reitzell

7,6
326 ocen muzyki
powrót do forum osoby Brian Reitzell

Jakieś brzdęki, niekiedy miętolenie skrzypcami, ioioio. I mu jeszcze za to płacą...
Cliff Martinez zrobiłby lepszy ambientowy soundtrack.

hr_dooku

Serio w 2 sezonie to już przesadził. Dawać więcej klasyki!

hr_dooku

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Hannibal to zauważalnie ciężki serial. Tak jak do pierwszego sezonu pasowała inna muzyka, powoli wtrącająca nas w szaleństwo, tak w drugim sezonie jesteśmy świadkami i doświadczamy szaleństwa. To co nazywasz 'miętoleniem skrzypcami' doskonale podnosi poziom emocji i zaangażowania widza. Spróbuj sobie podłożyć do oglądania taką muzykę jaką uważasz za stosowną, a jestem przekonany, że nie będzie tak efektywna jak tego kompozytora.

hr_dooku

kompletnie się nie mogę zgodzić. mnie porywa właśnie to "miętolenie skrzypcami." przypomina mi utwory takie jak Polymorphia, Tren Ofiarom Hiroszimy czy też Fluorescencje Krzysztofa Pendereckiego. O gustach się nie dyskutuje , ale "i mu jeszcze za to płacą" ? tak ma być.. ta muzyka ma szarpać duszę... przy scenie cięcia nożem skrzypce mają ciąć po uszach! taka jest moja opinia. także lubię melancholię a tu niewskazana. muzyka z pierwszej części nie utrwaliła mi się w pamięci za to na tę z drugiej zwróciłem uwagę ;) widocznie wnosi więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones